Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Debiutant w sferze monitoringu przemysłowego

Strona główna  »  Artykuły  »  Debiutant w sferze monitoringu przemysłowego


Debiutant w sferze monitoringu przemysłowego Nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne w kamerach przemysłowych pozwolił niedawno założonej w Warszawie firmie iProVel na błyskawiczny rozwój.
Technologia, innowacyjność, ambicje

iProVel pomimo swojej młodości, ma już zaszczyt współpracować z CTR Partner jako dystrybutorem swoich produktów. Widać, nawet tacy rynkowi wyjadacze uważają iProVel za firmę z potencjałem. 

Dlaczego? Na stronie internetowej iprovel.pl nasze oczy od razu są bombardowane informacjami o innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Cały „content”  i największa zaleta iProVel znajduje się w najważniejszej części witryny. Technologie.

Kamera jak scyzoryk szwajcarski 

Firma nie skąpi na opisie swoich mocnych stron. Czytając charakterystykę wszystkich zalet produktów można dojść do wniosku, że rozwiązania technologiczne iProVel i ich kamery są napakowane nowoczesnymi funkcjami niczym scyzoryk szwajcarski wśród kamer.  Na dzień bieżący doliczyłem się dwudziestu sześciu różnych funkcji, trybów i zastosowań. 

Wszystkie z nich pozwalają w jakiś sposób zwiększyć efektywność kamer i ich niezawodność. Większość wspomnianych zastosowań można znaleźć u innych producentów, jednak ciężko o kamerę łączącą wszystkie te technologie.  Z tego co można wyczytać na stronie młodej firmy, wydaje się że właśnie to jest ich celem. Kamera, która ma jak najwięcej funkcji i zastosowań.
 
Szansa na sukces i zaistnienie na rynku

Firma wygląda obiecująco. Kamery są naszprycowane toną różnych funkcji, które pozwalają obserwować praktycznie wszystko w każdych warunkach. Rozpiska technologii na witrynie iprovel.pl spokojnie może uchodzić za lekturę na cały wieczór, a fakt że dystrybucją ich produktów zajmuje się CTR Partner to kolejny plus dla młodej firmy. 

Biorąc pod uwagę rozmach aktualnego lidera systemów zabezpieczeniem, jakości kamer iProVel można być pewnym. iProVel jest firmą z dużym potencjałem i produktami godnymi wypuszczenia na rynek. iProVel wydaje się być firmą, która jest w stanie spełnić wszystkie potrzeby potencjalnego klienta oraz posiada predyspozycje, by zaistnieć na rynku związanym z monitoringiem, oraz nawiązać rywalizację z większymi firmami.