Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sieciowa LC-450 Mpix

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sieciowa LC-450 Mpix


Kamera sieciowa LC-450 Mpix
LC-450 LC Security to niedroga lecz funkcjonalna kamera HD do monitoringu wewnętrznego, wyposażona w stylową obudowę koloru białego oraz odpowiednio przystosowana do pracy przez 24 godziny na dobę, niezależnie od warunków oświetlenia na obserwowanej scenie. Efektywny monitoring całodobowy jest możliwy dzięki prawdziwej funkcji Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem IR LED, który pozwala na wygenerowanie wyraźnego obrazu nawet podczas pracy w całkowitej ciemności.

Kamera sieciowa LC Security w wersji LC-450 doskonale sprawdza się w systemach nadzoru wideo, od których wymaga się szczegółowej wideoweryfikacji osób i zdarzeń alarmowych. Wyposażona w zaawansowany technologicznie przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym, gwarantuje prawidłowe odwzorowanie scen z szybko poruszającymi się obiektami (brak efektu postrzępionych krawędzi). Do tego niezwykle szczegółowy obraz w rozdzielczości do 2 Mpix, pozwala na precyzyjną wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. Kamerę IP LC-450 można w łatwy sposób dostosować do własnych potrzeb oraz do możliwości sieci komputerowej, na co pozwala podwójne strumieniowanie w formacie H.264 i MJPEG.

Dodatkowe atuty kamery megapikselowej HD LC-450 LC Security: wygodny montaż ścienny lub sufitowy, detekcja ruchu, maski prywatności, zdalny podgląd obrazu z poziomu urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone) oraz powiadamianie o alarmach na e-mail i sekwencyjne wykonywanie zdjęć w formacie .jpg.