Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sportowe HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sportowe HD


Kamery sportowe HD
Kamery sportowe HD to urządzenia, które z każdym miesiącem cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają one bowiem na uwiecznianie naszych sportowych wyczynów na doskonałej jakości filmach HD. Następnie takie materiały wideo możemy zgrać na komputer i podzielić się nimi z naszymi znajomymi.

Jedną z ciekawszych propozycji rynku jest kamera sportowa LC-HD11 firmy LC Security, która została stworzona z myślą o możliwości jej użytkowania latem, zimą oraz przy niekorzystnych warunkach pogodowych i pod wodą. Posiada ona odporną na warunki pogodowe obudowę, która dodatkowo jest wodoszczelna na głębokość do 20 m. Oczywiście największą zaletą kamery do sportów LC-HD11 jest możliwość uzyskania nagrań wideo w doskonałej jakości HD 720p oraz zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Kamera sportowa LC-HD11 oferuje rozpoczęcie nagrywania po wykryciu ruchu oraz umożliwia rejestrację dźwięku. Wyposażona w wygodny i pewny system mocować, dzięki któremu w każdej chwili kamerę można odpiąć i z łatwością z powrotem umieścić na uchwycie.

W przypadku kamery sportowej LC-HD11 zdjęcia i materiały wideo są rejestrowane na karcie pamięci microSD, której maksymalna pojemność może wynosić aż 32 GB (starcza na wiele godzin filmowania). Nagrania i zdjęcia możemy skopiować bezpośrednio z karty, lub podłączając kamerę kablem USB.