Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery do nurkowania

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do nurkowania


Kamery do nurkowania
Dostępne w sprzedaży kamery do nurkowania różnią się od siebie jakością nagrywanych filmów, wodoszczelnością oraz sposobem obsługi. Dlatego też decydując się na zakup kamery podwodnej powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na powyższe właściwości. Jedną z ciekawszych propozycji rynku, która spełnia powyższe wymagania i oferuje o wiele więcej, jest zestaw składający się z kamery HD oraz fajki i maski do nurkowania.

Czym wyróżnia się proponowany zestaw na tle innych tego typu produktów? Przede wszystkim zapewnia on niezwykle wygodne filmowanie pod wodą nawet na głębokości 30 metrów. Bezdotykowa obsługa za pomocą pierścienia zbliżeniowego, umożliwia bezproblemowe włączenie / wyłączenie nagrywania w dowolnej chwili (możliwe również wykonywanie zdjęć). Zastosowane w kamerze rozwiązania technologiczne pozwalają na nagrywanie doskonałej jakości filmów HD z dźwiękiem. W razie potrzeby można również robić zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix (2560 x 1920).

Kamera do nurkowania HD jest zasilana za pomocą wbudowanego akumulatora, który pozwala jej na nieustanną pracę przez około 3 godziny. Dzięki wbudowanej pamięci 4GB możemy pomieścić aż 12 godzin filmów. Bardzo ważną opcją użytkową prezentowanej kamery jest funkcja Low Light, która umożliwia uzyskanie wysokiej jakości nagrań wideo przy niskim poziomie oświetlenia. Warto także dodać, że zarejestrowane filmy i zdjęcia można w łatwy sposób zgrać na komputer poprzez złącze USB.

Właściwości maski:
  • Wykonana z wysokiej klasy PCV i silikonu dzięki czemu idealnie przylega do twarzy
  • Wygodny i łatwy system regulacji
  • Hartowane szkiełka

Właściwości fajki:
  • Wykonana z wysokiej jakości materiału
  • Silikonowy ustnik
  • Specjalny zawór w dolnej części pozwalający na pozbycie się wody z fajki (poprzez silne dmuchnięcie powietrza)
  • System - DryTop - zapobiegający nalewaniu się wody do fajki od góry
  • Specjalny zacisk który umożliwia przymocowanie fajki do maski