Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery do sportu Full HD Contour

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery do sportu Full HD Contour


Kamery do sportu Full HD Contour
Kamery do sportu Full HD Contour to najlepsza propozycja dla osób, które w łatwy i bezpieczny sposób filmować swoje sportowe wyczyny. Kamery sportowe Contour sprawdzają się w każdej aktywności sportowej, niezależnie od tego czy jest do wyprawa rowerowa, wspinaczka górska, podróż na motocyklu czy spływ kajakowy.

W każdym przypadku otrzymujemy najwyższej jakości nagrania Full HD, które charakteryzują się doskonałą płynnością ruchu oraz wysoką szczegółowością.

Podstawowym modelem jest kamera do sportu Full HD ContourROAM, która dzięki przystępnej cenie, jest wyjątkowo często wybierana przez zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych sportowców. Jej wielokrotnie nagradzana konstrukcja jest wytrzymała, wodoszczelna do głębokości 1 metra, wszechstronna i łatwa w użyciu, dzięki czemu pozwala na korzystanie z kamery ContourROAM wszędzie i zawsze filmując. Zastosowany szerokokątny obiektyw cechuje się 170 stopniowym polem widzenia, który gwarantuje uchwycenie każdego szczegółu. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, kamera sportowa ContourROAM może nagrywać filmy w trzech trybach oraz wykonywać zdjęcia w ustalonych odstępach czasowych w rozdzielczości 2592x1944.

Kamera sportowa ContourROAM sprawia, że filmowanie w każdych warunkach jest proste i przyjemne. Aby uruchomić kamerę wystarczy przesunąć włącznik nagrywania, a kamera rozpocznie filmowanie (jedno stopniowy system włącz-nagrywaj). Na uwagę zasługuje również całkowicie odporna na wodę, kurz i uszkodzenia obudowa (możliwość zanurzenia do głębokości 1 m).